Mooie tijdbesteding voor alle leden, oud-leden, donateurs en supporters van vvAkkrum

In deze onzekere periode waar we goed om onze gezondheid en elkaar moeten denken zoeken veel mensen invulling voor de vele lege uren. v.v. Akkrum heeft voor alle leden, oud-leden, donateurs, supporters en inwoners van Akkrum-Nes en mooie tijdbesteding in de aanbieding.

15 april 2026 - 100 jaar v.v. Akkrum. Oproep voor verhalen, foto’s en filmpjes voor het jubileumjaar, jubileumfeest én nieuwe jubileumboek
Het lijkt nog heel ver weg maar de jaren vliegen om. Het jubileumjaar 2026 zal onze vereniging willen vieren met vele festiviteiten én een nieuw jubileumboek. Een boek waar vooral de laatste 25 jaar goed zichtbaar moeten worden. Deze oproep is dan ook bedoelt om onze leden, oud-leden, vrijwilligers, trainers, donateurs en supporters de oude fotoboeken uit de kast te laten halen en teams, liefst met namen, verhalen,  kampioensfoto’s, teamfeestjes of andere memorabilia naar ons te sturen. Graag via mail of telefoon zodat de bestanden gelijk bruikbaar zijn.

Sietze Eelsingh, Hans Langedijk
www.vvakkrum.nl

Logo VVAakkrum Logo VVAakkrum